Šampaňské Moet Chandon

Moet Chandon je určitě nejznámějším a nejvyhlášenějším výrobcem šampaňského, šumivých vín a sektu na světě. Tradice společnosti sahá až do poloviny 18. století, kdy si Claudie Moet založil vlastní společnost. Se svou rodinou žil ve Francii v kraji Champagne, odkud šampaňské získalo také svůj název. Dnes jsou vinice Moet Chandon již ve třech ob...

Moet Chandon je určitě nejznámějším a nejvyhlášenějším výrobcem šampaňského, šumivých vín a sektu na světě. Tradice společnosti sahá až do poloviny 18. století, kdy si Claudie Moet založil vlastní společnost. Se svou rodinou žil ve Francii v kraji Champagne, odkud šampaňské získalo také svůj název. Dnes jsou vinice Moet Chandon již ve třech oblastech – Montagne de Reims, Marne Valley a Cote des Blancs. Při výrobě se používá směs hroznů z těchto tří oblastí, šampaňskému pak dodává nezaměnitelnou, jemnou, ale velmi specifickou, harmonickou chuť.

Dom Pérignon od Moet Chandon

Nejslavnějším a nejznámějším šampaňských z produkce Moet Chandon je Dom Pérignon. První ročník této řady se objevil na trhu již roku 1935. Toto šampaňské je výjimečnou vyváženou kombinací odrůd Pinot Noir a Chardonnay. Počáteční chuť čerstvých mandlí s citrusy přechází do kořeněné komplexní chuti. Nechte se zlákat a ochutnejte některý z námi nabízených ročníků.


...Číst více

Šampaňské Moet Chandon   Není zde žádný produkt.