Beluga Allure 0,7 l 40% Zvětšit

Beluga Allure 0,7 l 40%

1000039

Nový


Tento produkt můžete zakoupit osobně na prodejně 

2 491 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Vodka Beluga Allure je mistrným dílem ve výrobě vodky. Vyžaduje hodně času, úsilí a velké množství ruční práce, která zajišťuje velmi pečlivé zpracování. Recept na Beluga Vodku je jedinečný. Technologický cyklus výroby této vodky trvá tři měsíce. Základem pro tuto vodku je artézská voda ze sibiřských pramenů a speciální slad. Při výrobě je používáno sladových enzymů, které pomáhají významně zlepšit chuť.

Tento slad, dává vodce plnější chuť a charakter.

Vodka Beluga Gold Line není zpracována sériově, produkuje se pouze omezené množství. Jedná se o exkluzivní produkt. Jeho denní produkce je devět set lahví. Individuální identifikační číslo je na každé lahvi, která potvrzuje přísnou kontrolu kvality výroby.

I láhev vodky Beluga Gold Line si zaslouží zvláštní popis. Má strohý, nicméně stylový tvar, těžké dno a je vyrobena z optického křišťálově čistého francouzského skla. Kovový štítek a exkluzivním 3D symbolem ryby Belugy jsou ručně připevněny na každé láhvi.

Výrobek je uzavřen speciálním italským korkem "Camus", který je omotán drátem a v konečné fázi je zapečetěn vosk a pečetí.

Recenze

V tuto chvíli zde není žádná recenze. Přihlaste se a ohodnoťte tento produkt jako první!

Napsat recenzi

Beluga Allure 0,7 l 40%

Beluga Allure 0,7 l 40%

Další produkty ze stejné kategorie: 30